Moją specjalnością jest pisanie tekstów na strony internetowe, blogi, artykułów, opisów produktów oraz obsługa social mediów. Oferuję profesjonalne pisanie tekstów, które cechuje oryginalność i poprawność językowa.

Nawet najlepsze produkty i usługi nie znajdą odbiorów, jeżeli nie zostaną odpowiednio zaprezentowane potencjalnym nabywcom. Treść na stronie internetowej w znaczący sposób wpływa na budowanie wizerunku marki. Także na to, czy klienci zdecydują się kupić produkt lub usługę. Umiejętnie stworzone treści są sposobem na wykreowanie wizerunku firmy. Pomagają odbiorcy podjąć ostateczną decyzję o zakupie.

Pisanie tekstówTurek Konin

Pisząc teksty dbam o każdy detal, tak aby treść przyciągała uwagę odwiedzających stronę i przyczyniła się do zwiększenia zainteresowania ofertą firmy. Najlepsze rozwiązania znajduję po dokładnej analizie potrzeb klientów oraz poznaniu potrzeb i oczekiwań grupy docelowej, którą moi klienci chcą zainteresować swoją marką.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu w tworzeniu unikalnych, przyciągających uwagę odbiorcy tekstów pomagam wskazać cechy, zalety i korzyści wynikające z zakupu oferowanego produktu lub usługi. Stworzone prze mnie treści przekazują ważnie informacje i pozwalają w ciekawy sposób zaprezentować potencjał firmy. Zachęcą do odwiedzenia i przeglądania witryny.

Copywrithig, opracowywanie tekstów

Jeżeli potrzebujecie Państwo copywritera tworzącego treści z pasją, zaangażowaniem i wiedzą na temat pozycjonowania stron internetowych, zapraszam do kontaktu.

Jeżeli Państwa firma znajduje się na terenie miasta Turek lub powiatu tureckiego, chętnie spotkam się aby omówić warunki współpracy i poznać Państwa biznes. Jako copywriter pracuję zdalnie, dlatego współpracuję także ze zleceniodawcami prowadzącymi firmy w miejscowościach oddalonych od mojego miejsca zamieszkania.